Select with Style (7.x-1.11) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Widget
lv: Logrīks

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: @field_name (Locked)
lv: @field_name (Slēgts)
