Select with Style (7.x-1.11) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Field type
oc: Tipe de camp

en: Used in
oc: Utilizat dans

en: @field_name (Locked)
oc: @field_name (Varrolhat)

en: No fields have been defined yet.
oc: No s'han definit encara los camps.
