Select with Style (7.x-1.11) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Field type
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Widget
th: วิดเจ็ต

en: @field_name (Locked)
th: @field_name (ถูกล็อค)

en: (module: !module)
th: (โมดูล: !module)
