Select with Style (7.x-1.12) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Widget settings
ca: Paràmetres de l'enginy

en: Widget
ca: Giny

en: Used in
ca: Usat a

en: Step
ca: Increment

en: @field_name (Locked)
ca: @field_name (Bloquejat)

en: No fields have been defined yet.
ca: No s'han definit encara els camps.

en: (module: !module)
ca: (mòdul: !module)
