Select with Style (7.x-1.12) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Used in
km: បាន​ប្រើ​ក្នុង

en: @field_name (Locked)
km: @field_name (ជាប់​សោ)

en: No fields have been defined yet.
km: មិន​មាន​វាល​ត្រូវ​បាន​កំណត់​នៅ​ឡើយ​ទេ ។

en: (module: !module)
km: (ម៉ូឌុល ៖ !module)
