Select with Style (7.x-1.13) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Field name
fr: Nom du champ

en: Field type
fr: Type de champ

en: Widget settings
fr: Paramètres du widget

en: Used in
fr: Utilisé dans

en: Step
fr: Étape

en: @field_name (Locked)
fr: @field_name (Verrouillé)

en: No fields have been defined yet.
fr: Aucun champ n'a encore été défini.

en: (module: !module)
fr: (module : !module)
