Select with Style (7.x-1.13) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: Used in
ku: بەکارهاتووە لە

en: @field_name (Locked)
ku: @field_name (کلیلدراوە)

en: No fields have been defined yet.
ku: هێشتا هیچ خانەیەک پێناسە نەکراوە.
