Select with Style (7.x-1.13) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Field type
pl: Typ pola

en: Widget settings
pl: Ustawienia kontrolki

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Slider
pl: Suwak

en: Used in
pl: Użyte w

en: Step
pl: Krok

en: @field_name (Locked)
pl: @field_name (zablokowane)

en: No fields have been defined yet.
pl: Nie ustawiono jeszcze żadnych pól.
