Select with Style (7.x-1.13) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Field name
fa: نام میدان

en: Field type
fa: نوع میدان

en: Widget
fa: ساختار

en: Used in
fa: استفاده شده در

en: @field_name (Locked)
fa: @field_name (قفل شده)
