Select with Style (7.x-1.13) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Field name
pt: Nome do campo

en: Field type
pt: Tipo do campo

en: Used in
pt: Utilizado em

en: Step
pt: Passo

en: @field_name (Locked)
pt: @field_name (Trancado)

en: No fields have been defined yet.
pt: Nenhum campo foi definido ainda

en: (module: !module)
pt: (módulo: !module)
