Select with Style (7.x-1.13) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: General settings
ro: Setări generale

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Field type
ro: Tip câmp

en: Used in
ro: Utilizat în

en: Step
ro: Pas

en: @field_name (Locked)
ro: @field_name (Blocat)
