Select with Style (7.x-1.14) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Field type
ar: نوع الحقل

en: Widget
ar: ودجة

en: Used in
ar: مستخدمة في

en: @field_name (Locked)
ar: @field_name (مقفل)

en: No fields have been defined yet.
ar: لم يتم بعد تعريف أي حقول.

en: (module: !module)
ar: (وحدة: !module)
