Select with Style (7.x-1.14) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Field name
da: Feltnavn

en: Field type
da: Felttype

en: Widget settings
da: Indstillinger for CAPTCHA

en: Used in
da: Brugt i

en: Step
da: Trin

en: @field_name (Locked)
da: @field_name (Låst)

en: No fields have been defined yet.
da: Der er ikke defineret nogen felter.

en: (module: !module)
da: (modul: !module)
