Select with Style (7.x-1.14) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: Field type
hi: क्षेत्र प्रकार

en: No fields have been defined yet.
hi: कोई क्षेत्र अभी तक परिभाषित नहीं किया गया

en: (module: !module)
hi: (मॉड्यूल: !module)
