Select with Style (7.x-1.14) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Field name
ja: フィールド名

en: Field type
ja: フィールドタイプ

en: Widget
ja: ウィジェット

en: Used in
ja: 利用場所

en: Step
ja: ステップ

en: @field_name (Locked)
ja: @field_name (削除不可)

en: No fields have been defined yet.
ja: フィールドが定義されていません。

en: (module: !module)
ja: (モジュール: !module)
