Select with Style (7.x-1.14) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Field type
nl: Veldtype

en: Widget settings
nl: Widget instellingen

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: Step
nl: Stap

en: @field_name (Locked)
nl: @field_name (Vergrendeld)

en: No fields have been defined yet.
nl: Er zijn nog geen velden gedefinieerd.
