Select with Style (7.x-1.14) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Widget settings
sk: Widget nastavenia

en: Used in
sk: Použité v

en: Step
sk: Krok

en: @field_name (Locked)
sk: @field_name (zamknuté)

en: No fields have been defined yet.
sk: Zatiaľ neboli definované polia.

en: (module: !module)
sk: (modul: !module)
