Select with Style (7.x-1.14) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Field name
uk: Назва поля

en: Field type
uk: Тип поля

en: Widget settings
uk: Налаштування віджета

en: Widget
uk: Віджет

en: Slider
uk: Повзунок

en: Used in
uk: Використано в

en: Step
uk: Крок

en: @field_name (Locked)
uk: @field_name (Заблоковано)

en: No fields have been defined yet.
uk: Поки жодного поля не визначено.

en: (module: !module)
uk: (модуль: !module)
