Select with Style (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Used in
bo: བེད་སྤྱོད་བྱེད་ས

en: @field_name (Locked)
bo: @field_name ༼ཟྭ་བརྒྱབ་ཡོད༽

en: No fields have been defined yet.
bo: གནས་ཁོངས་གཅིག་ཀྱང་གཏན་འབེབ་བྱས་མེད།

en: (module: !module)
bo: ༼མ་དཔེ། !module༽
