Select with style (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Field name
cs: Název pole

en: Field type
cs: Typ pole

en: Used in
cs: Použito v

en: @field_name (Locked)
cs: @field_name (Zamknuto)

en: No fields have been defined yet.
cs: Zatím nebylo definováno žádné pole.

en: (module: !module)
cs: (modul: !module)
