Select with style (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Widget
et: Vidin

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: @field_name (Locked)
et: @field_name (lukus)

en: No fields have been defined yet.
et: Ühtegi välja pole veel defineeritud.

en: (module: !module)
et: (moodul: !module)
