Select with style (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Field name
vi: Tên trường

en: Field type
vi: Kiểu trường

en: Used in
vi: Được dùng trong

en: @field_name (Locked)
vi: @field_name (Bị khóa)

en: No fields have been defined yet.
vi: Chưa khai báo trường nào.

en: (module: !module)
vi: (mô-đun: !module)
