Select with style (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Field name
hu: Mező neve

en: Field type
hu: Mező típusa

en: Widget
hu: Felületi elem

en: Used in
hu: Ez használja

en: @field_name (Locked)
hu: @field_name (zárolt)

en: No fields have been defined yet.
hu: Nincs még mező meghatározva.

en: (module: !module)
hu: (modul: <em>!module</em>)
