Select with style (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Field name
ru: Имя поля

en: Field type
ru: Тип поля

en: Widget
ru: Виджет

en: Used in
ru: Используется в

en: @field_name (Locked)
ru: @field_name (Заблокировано)

en: No fields have been defined yet.
ru: Не задано ни одного поля.

en: (module: !module)
ru: (модуль: !module)
