Select with style (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Field type
sv: Fälttyp

en: Used in
sv: Används i

en: @field_name (Locked)
sv: @field_name (Låst)

en: No fields have been defined yet.
sv: Inga fält har definierats ännu.

en: (module: !module)
sv: (modul: !module)
