Select with Style (7.x-1.5) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Field name
az: Sahə adı

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Widget
az: Vidcet

en: Used in
az: -də istifadə olunub

en: @field_name (Locked)
az: @field_name (Bağlanmışdır)
