Select with style (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Field type
el: Τύπος πεδίου

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: Used in
el: Χρησιμοποιείται σε

en: @field_name (Locked)
el: @field_name (Κλειδωμένο)

en: No fields have been defined yet.
el: Δεν έχουν οριστεί ακόμα πεδία.

en: (module: !module)
el: (μονάδα: !module)
