Select with style (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Field type
eu: Eremu mota

en: Used in
eu: Erabilita

en: @field_name (Locked)
eu: @field_name (Blokeatu)

en: (module: !module)
eu: (modulua: !module)
