Select with Style (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Field type
fa: نوع فیلد

en: Widget
fa: ساختار

en: Used in
fa: استفاده شده در

en: @field_name (Locked)
fa: @field_name (قفل شده)

en: No fields have been defined yet.
fa: تا کنون هیچ فیلدی تعریف نشده است.

en: (module: !module)
fa: (ماژول: !module)
