Select with Style (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Field name
he: שם שדה

en: Field type
he: סוג שדה

en: Widget
he: וידג'ט

en: Used in
he: משמש ב-

en: @field_name (Locked)
he: @field_name (נעול)
