Select with Style (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Field name
tr: Alan adı

en: Field type
tr: Alan tipi

en: Widget
tr: Arayüz kontrolü (widget)

en: Used in
tr: Şurada kullanılıyor

en: @field_name (Locked)
tr: @field_name (Kilitli)

en: No fields have been defined yet.
tr: Henüz hiçbir alan tanımlanmamış.

en: (module: !module)
tr: (eklenti: !module)
