Select with Style (7.x-1.7) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Field type
fi: Kentän tyyppi

en: Widget
fi: Widgetti

en: Used in
fi: Käytetään

en: Step
fi: Askel

en: @field_name (Locked)
fi: @field_name (Lukittu)

en: No fields have been defined yet.
fi: Kenttiä ei ole vielä määritettynä.
