Select with Style (7.x-1.7) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Used in
lt: Naudojama

en: Step
lt: Žingsnis

en: @field_name (Locked)
lt: @field_name (užrakinta)

en: No fields have been defined yet.
lt: Jokie laukeliai nebuvo apibrėžti

en: (module: !module)
lt: (modulis: !module)
