Select with Style (7.x-1.8) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Field type
es: Tipo de campo

en: Widget
es: Control

en: Used in
es: Usado en

en: Step
es: Paso

en: @field_name (Locked)
es: @field_name (Bloqueado)

en: No fields have been defined yet.
es: No hay campos definidos todavía.

en: (module: !module)
es: (módulo: !module)
