Select with Style (7.x-1.8) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Field type
id: Jenis bidang isian

en: Widget
id: Piranti

en: Used in
id: Digunakan di

en: @field_name (Locked)
id: @field_name (Terkunci)

en: No fields have been defined yet.
id: Belum ada field yang didefinisikan.

en: (module: !module)
id: (modul: !module)
