Select with style (7.x-1.8) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Field type
ta: புல வகை

en: Widget
ta: விட்ஜெட்

en: Used in
ta: பயன்படுத்தல்

en: @field_name (Locked)
ta: @field_name (பூட்டப்பட்டது)

en: No fields have been defined yet.
ta: எப்புலமும் இன்னும் வரையறுக்கப்படவில்லை.

en: (module: !module)
ta: (மாட்யூல்: !module)
