Select with style (7.x-1.9) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Field name
be: Назва поля

en: Field type
be: Тып поля

en: Widget
be: Віджэт

en: Used in
be: Выкарыстоўваецца ў

en: @field_name (Locked)
be: @field_name (Заблакавана)

en: No fields have been defined yet.
be: Не было вызначана ніводнага поля.

en: (module: !module)
be: (модуль: !module)
