Select with Style (7.x-1.14) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: Widget
gl: Control

en: Slider
gl: Deslizador

en: Used in
gl: Usado en

en: Step
gl: Paso

en: @field_name (Locked)
gl: @field_name (Bloqueado)

en: No fields have been defined yet.
gl: Non hai campos definidos todavía.

en: (module: !module)
gl: (módulo: !module)
