Selecta (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Highlighted
ca: Destacat
