Selecta (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Highlighted
da: Fremhævet

en:  Comments
da:  Kommentarer
