Selecta (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Breadcrumb
de: Pfadnavigation

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Footer left
de: Linke Fußzeile

en: Footer right
de: Rechte Fusszeile

en: Main menu
de: Hauptmenü

en: Sidebar First
de: Erste Seitenleiste

en: Footer center
de: Mittlere Fußzeile

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Show breadcrumb
de: Pfadnavigation anzeigen
