Selecta (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted
fi: Korostettu
