Selecta (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Slider
gl: Deslizador

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Highlighted
gl: Resaltado
