Selecta (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Highlighted
lt: Paryškintas
