Selecta (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Highlighted
lv: Izgaismots
