Selecta (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Footer right
pl: Stopka prawa

en: Slider
pl: Suwak

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Footer center
pl: Stopka środkowa

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en:  Comments
pl:  Komentarze

en: Show breadcrumb
pl: Pokaż ścieżkę nawigacyjną
