Selecta (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Breadcrumb
pt: Trilha de navegação

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Sidebar First
pt: Barra Lateral Esquerda

en: Highlighted
pt: Destacado
