Selecta (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Slider
uk: Повзунок

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: Footer center
uk: Центр нижнього колонтитулу

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Leave A Comment
uk: Залишити коментар
