Selecta (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Sidebar First
fr: Première barre latérale

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Show breadcrumb
fr: Afficher le fil d'Ariane
