Selecta (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Slider
hu: Csúszka

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Show breadcrumb
hu: Morzsamenü megjelenítése
